FORUM AYDIN AÇILDI...

İZMİRDEKİ FORUMDAN DAHA GENİŞ OLAN MERKEZ HAKİKATEN GÜZEL OLDU. YENİ AÇILMASI NEDENİYLE VE BAYRAM DOLAYISIYLA ÇOK KALABALIK . BU NEDENLE TAM ANLAMIYLA GEZEMEDİK.BENİM DÜĞÜNÜMÜN YAPILDIĞI KIR DÜĞÜN YERİNİN YANINDA :) VE AMA YOL KENARINDA . BU TARAFA YOLU DÜŞENMERİN UĞRAMASI GEREKLİ OLAN BİR KOMPLEKS. ARADIĞINIZ HER MAĞAZA VAR. ARTIK ALIŞVERİŞ İÇİN İZMİRE GİTMEYE DE GEREK KALMADI:)


Forum Aydın, eski Aydın Tekstil fabrika ve satış mağazalarının bulunduğu arsanın yanında 76.000 m2 üzerine inşa edilecek olup Aydın’ın en hareketli ticaret merkezi Adnan Menderes Bulvarı’na 2 km uzaklıktadır. Forum Aydın, Aydın - Denizli otoyolunun her iki yönünden iyi bir görünülürlüğe sahip olup, proje alanına giriş ve çıkış otoyoldan direk olarak sağlanabilmektedir.

30.000 m2’lik kiralanabilir alana sahip Forum Aydın, hipermarketi, mağazaları, sinemaları, yeme-içme alanları, eğlence birimleri ve  800 araçlık park kapasitesiyle Aydın’ın en büyük alışveriş merkezi olacaktır. Forum Aydın’ın mimarisi, Ege ve Akdeniz mimarisiden izler taşıyacak, merkezde üstü açık teraslar, meydan ve sokaklar, ahşap pergola ve tenteler bulunacaktır.

Program
Hipermarket              7.000 m2
Perakende             18.000 m2
Restoran              2.200 m2
Sinema                  2.800 m2

Park Alanı
800 araçlık
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !